Pastato energinio naudingumo sertifikavimas –  reglamentuotas procesas, kurio metu nustatomas pastato energijos sunaudojimas, įvertinamas pastato energinis naudingumas priskiriant pastatą energinio naudingumo klasei ir išduodamas pastato energinio naudingumo sertifikatas.energinis sertifikavimas
Atliekant darbus atsižvelgiame į kliento pageidavimus naudoti specialius matavimo prietaisus (termovizinė analizė, patalpų mikroklimato (temperatūra, santykinė drėgmė, apšviestumas) parametrų nustatymas, tiekiamo ir grįžtamo šilumnešio temperatūros kitimo dinamika), kurie pagrindžia skaičiavimų ir gautų išvadų rezultatus, o tai leidžia nešališkai ir tiksliai nustatyti tiriamo objekto būklę ir jo energijos vartojimo efektyvumą bei išsaugojimą.
 
 PRIVALOMAS ENERGINIO NAUDINGUMO SERTIFIKAVIMAS :
 
  • Užbaigus naujų pastatų (jų dalių) statybą;
  • Užbaigus pastatų rekonstravimą, atnaujinimą (modernizavimą) ar kapitalinį remontą;
  • Parduodant ar išnuomojant pastatus ir (ar) jų dalis;
  • Didesniems kaip 500 kvadratinių metrų (nuo 2015 m. liepos 9 d. – didesniems kaip 250 kvadratinių metrų) naudingojo vidaus patalpų ploto viešbučių, administracinės, prekybos, paslaugų, maitinimo, transporto, kultūros, mokslo, sporto, gydymo ir poilsio paskirties pastatams.
Uždaryti meniu
Skambinkite Padėsime